Powiat Leszczyński - Ścieżki możliwości

Powiat Leszczyński - ścieżki możliwości

W piątek odbyła się uroczystość z okazji zakończenia służby wojskowej i pożegnanie ze sztandarem oraz 4. Zielonogórskim pułkiem przeciwlotniczym ppłk Andrzeja Izydorczyka zastępcy dowódcy.

Ceremonia rozpoczęła się odczytaniem rozkazu dowódcy pułku przenoszącego ppłk Andrzeja Izydorczyka w stan spoczynku, natępnie odbyło się pożegnanie ze sztandarem.
Zastępca dowódcy ze swojej 31 letniej służby wojskowej aż 28 lat spędził w Lesznie zaczynając od stanowiska zastęcy dowódcy baterii, w związku z czym podczas uroczystości ucałował replikę sztandaru 69 Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotniczego, która jest znakiem obecnego 1 Dywizjonu.

W uroczystości uczestniczył Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak.