W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 20 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 11.05.2018 r.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 19 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 10.05.2018 r.

W dniach 10 oraz 11 maja br. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów z powodu układana nawierzchni MMA na odcinku Papiernia - Zaborówiec.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 18 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 9 maja 2018 r.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 15 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 30.04.2018 r.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego zawiadamiające o wydaniu decyzji w przedmiocie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości położonej w gm. Osieczna, obręb Wojnowice, działka nr 65.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 13 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 23.04.2018 r.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 3903P na odcinku od miejscowości Zaborówiec do miejscowości Brenno wystepują utrudnienia w ruchu drogowym związane z układaniem asfaltowej warstwy wiążącej do dnia 20.04.2018 r.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 12 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 16.04.2018 r.