Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 13 września i w czwartek 14 września br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 31 sierpnia i w piątek 1 września br. burz z gradem.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 18 sierpnia i w sobotę 19 sierpnia br. burz z gradem.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 16 sierpnia i czwartek 17 sierpnia br. burz z opadami deszczu.

Informujemy, że 14 sierpnia br. (poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Lesznie będzie otwarte w normalnych godzinach urzędowania, tj. od godz. 8:00 do 16:00. Wydział Komunikacji i Transportu będzie obsługiwał interesantów w godz. 7:00-16:15.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 11 sierpnia i sobotę 12 sierpnia br. burz z gradem.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 9 sierpnia i w czwartek 10 sierpnia br. burz z gradem.

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego rozpoczął procedurę zbycia nieruchomości w Boszkowie - letnisku przy ul. Dominickiej 20. Atrakcyjnie położona nieruchomość w centrum tzw. Pudełkowa wkrótce zostanie wystawiona na przetarg.

W związku z budową kanalizacji sanitarnej na zlecenie MPWiK w Lesznie i gminy Święciechowa droga powiatowa przez Krzycka Małe zostanie zamknięta. Objazd przewidziany jest w dniach 31 lipca do 30 września br.