Tenisiści stołowi Klubu Sportowego Wamet Dąbcze mają za sobą udany rok. Zdobyli medale w młodzieżowych igrzyskach Białorusi, awansowali do drugiej rundy Pucharu Europy TT Inter Cup, odnieśli też sukcesy na arenie wojewódzkiej.

Sukcesy zawodników Wametu Dąbcze w 2017 r.:

1. miejsce w III Grand Prix Wielkopolski młodzików (Tomasz Mrozek)

1. miejsce w Wielkopolskim Turnieju Asów – Top 8 młodzików /styczeń/ (Tomasz Mrozek)

1. miejsce w Wielkopolskim Turnieju Asów – Top 8 młodzików /kwiecień/ (Tomasz Mrozek)

3. miejsce w Tallinn Open U21 (Andrei Labanau)

3. miejsce w mistrzostwach Wielkopolski młodzików (Tomasz Mrozek)

3. miejsce w mistrzostwach Wielkopolski LZS seniorów (Denis Bolewicz)

3. miejsce w młodzieżowych Igrzyskach Białorusi (Andrei Labanau)

3. miejsce w mistrzostwach Wielkopolski LZS młodzików (Tomasz Mrozek)

5. miejsce w mistrzostwach Wielkopolski juniorów (Krzysztof Mrozek)

5. miejsce w Wielkopolskim Turnieju Asów – Top 8 juniorów (Krzysztof Mrozek)

5. miejsce w młodzieżowych mistrzostwach Białorusi (Andrei Labanau)5. miejsce w II Grand Prix Wielkopolski kadetów (Tomasz Mrozek)