Młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Rydzyny uczestniczyła w tzw. zielonej szkole w Warszawie. Uczniowie odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie, Centrum Nauki Kopernik i wiele innych miejsc.

Młodzież z SOSW Rydzyna obejrzała spektakl teatralny, a po sztuce mieli spotkanie z aktorami. Atrakcją była także wizyta w Telewizji Polskiej gdzie odwiedzili studio, w którym nagrywane są takie programy jak „Warto rozmawiać”, „Sprawa dla reportera”, „Kulturalni.pl” oraz studio „Pytania na śniadanie”, zwiedzili także muzeum TVP.

W „Domu zagadek” dwie grupy uczestników rozwiązywały trudne i niebanalne łamigłówki logiczne, walcząc o wydostanie się z pokoju w ograniczonym czasie. Podczas spacerów zwiedzili historyczną część Warszawy.

{gallery}2018/artykuly/Sosw_Warszawa,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}