W hali sportowej w Rydzynie odbył się Festiwal Tańca, którym zakończyła sezon Szkoła Tańca Margo. Swoje tańce prezentowały przedszkolaki, tancerze młodsi i starsi.

Tańce zachwyciły publiczność, wykonane były perfekcyjnie. Wśród tańców, które pojawiły się na festiwalu były jive, cha-cha, tango, foxtrot, samba, salsa, quickstep, paso doble, rumba oraz walc angielski. Imprezie towarzyszył turniej solistów, w którym wystąpiło 40 tancerzy.

Atrakcją festiwalu był pokaz mistrzów świata w rock and rollu akrobatycznym i mistrzów polski w tańcach standardowych. Starostwo Powiatowe w Lesznie objęło patronat nad imprezą.

Fot. elka.pl

{gallery}2018/artykuly/Festiwal_Tanca,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}