Leszczyński Szkolny Związek Sportowy w Lesznie realizując zadanie publiczne zlecone przez Powiat Leszczyński w dniu 28 października br. przeprowadził kolejną imprezę rangi Mistrzostw Powiatu Leszczyńskiego dla uczniów Szkół Podstawowych. Przy współpracy z Zespołem Szkół w Nowym Belęcinie 14 drużyn rywalizowało o tytuły Mistrzów Powiatu Leszczyńskiego w drużynowych mistrzostwach w tenisie stołowym.Rywalizację młodych adeptów tenisa stołowego obserwowali Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz Wicestarosta Robert Kasperczak. Dwie najlepsze szkoły zawodów w kat. dziewcząt i chłopców uzyskały awans  do zawodów szczebla rejonowego, które w dniu 4 listopada 2015 r. odbędą się w Śmiglu.

Zwycięzcom oraz wszystkim startującym składamy serdeczne gratulacje.