Gimnazjalistki z Pawłowic zostały mistrzyniami powiatu leszczyńskiego w piłce nożnej. Podopieczne Zbigniewa Tomińskiego wygrały wszystkie trzy spotkania, nie tracąc bramki.

Na pawłowickim orliku rozegrano mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewczyn szkół gimnazjalnych. Wystąpiły w nich reprezentacje Święciechowy, Lipna, Rydzyny i Pawłowic. Gospodynie turnieju nie dały szans rywalkom i pokonały kolejno rywalki z Rydzyny 2:0, Lipna 1:0, Święciechowy 2:0 i zostały mistrzyniami powiatu leszczyńskiego.

W zwycięskiej drużynie zagrały Wiktoria Adamczak, Ewa Dolacińska, Joanna Kaczmarek, Magdalena Kaczmarek, Kinga Płocharczyk, Natalia Kubiaczyk, Oliwia Otto, Michalina Michalak, Zofia Kurowska i Jolanta Klimasz, opiekunem był Zbigniew Tomiński.

Kolejne miejsca w turnieju zajęły zespoły z Rydzyny, Lipna i Święciechowy. Fundatorem statuetek, dyplomów oraz medali było Starostwo Powiatowe w Lesznie.