Radni i zarząd Powiatu Leszczyńskiego pożegnali Piotra Leciejewskiego, przez dwa lata komendanta miejskiego policji w Lesznie. Miesiąc temu ten oficer został zastępca komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu.

Piotr Leciejewski przez kilka lat był zastępcą komendanta miejskiego policji w Lesznie, potem szefował komendzie powiatowej w Śremie, a w latach 2014-16 był szefem policjantów w Lesznie i powiecie leszczyńskim. W styczniu br. został p.o. komendanta szkoły policji w Pile.

W maju br. Piotr Leciejewski awansował na zastępcę komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu. Sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego była okazją, aby samorządowcy powiatu podziękowali oficerowi policji za dwuletnią współpracę.

- Współpraca z samorządami Leszna i powiatu leszczyńskiego była wzorcowa. Każda moja prośba o wsparcie była rozpatrywana pozytywnie, oczywiście w ramach możliwości finansowych powiatu. Zawsze będę bardzo dobrze wspominał moją służbę w policji, jako szefa Komendy Miejskiej Policji w Lesznie – zapowiedział Piotr Leciejewski.