Zespół Szkół w Górznie zainaugurował kolejny rok szkolny. Dyrektor Iwona Stiller powitała uczniów, nauczycieli i rodziców. Szczególnie serdecznie powitała tych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół w Górznie Iwona Stiller z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzyła wielu sił i wytrwałości, zdobywania jak najlepszych wyników w nauce i czołowych miejsc w konkursach przedmiotowych. Nauczycielom z kolei - satysfakcji z realizowania wspaniałych pomysłów i wykonywanych zadań.

Dzieci po długich wakacjach wróciły do miejsca, w którym nie tylko nabywają nowe umiejętności, ale i mile spędzają czas na przerwach. Teraz przed uczniami dziesięć miesięcy pracy oraz zabawy, ciekawe lekcje, wycieczki, spotkania z przyjaciółmi i nowe wyzwania.

{gallery}2016/artykuly/Gorzno_1wrzesnia_2016,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}