Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Lesznie. Dokumenty można składać do 19 września br. do godz. 15.00.

Nabór dotyczy wolnego stanowiska urzędniczego ds. obsługi klienta i udzielania informacji z operatu ewidencji gruntów i budynków w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe lub co najmniej drugi rok studiów o specjalności geodezja i kierunki pokrewne (kartografia, geoinformatyka, gospodarka przestrzenna, budownictwo, gospodarka nieruchomościami) lub inne w przypadku posiadania co najmniej trzyletniego stażu pracy na podobnym stanowisku.

Wśród wymagań dodatkowych zapisano m.in. znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz przepisów wykonawczych, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o samorządzie powiatowym, a także umiejętność pisania pism urzędowych oraz decyzji administracyjnych, analizowania zapisów w księgach wieczystych, czytania map sytuacyjno-wysokościowych i ewidencyjnych.

Dokumenty należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie odbioru do dnia 19 września 2016 r. do godz. 15.00.