Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczy im. Piotrusia Pana w Lesznie odwiedził starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak. Przekazał im upominki i przeczytał bajkę.

Wizyta starosty w ośrodku to część realizacji wieloletniego projektu „Cała Polska czyta Dzieciom”. Jarosław Wawrzyniak przeczytał podopiecznym placówki baśń Jana Christiana Andersena „Brzydkie kaczątko”.

Wychowankowie wysłuchali baśni w skupieniu i oglądali wyświetlane na ścianie ilustracje do książki. Starosta przekazał upominki wszystkim podopiecznym, a sam otrzymał od nich prezent: uszytą postać Piotrusia Pana, symbol patrona ośrodka.