Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa i portal e-boszkowo.pl organizuje szóstą edycję rajdu pieszego „Śladami Bartka z Piekła”. Impreza ma charakter otwarty, zaplanowana została na 11 listopada br. w Boszkowie.

Pieszy rajd odbywa się z okazji Dnia Niepodległości. Impreza jest adresowana do wszystkich, którzy chcą w nieco inny sposób uczcić święto narodowe. Trasa rajdu wiedzie z Boszkowa – Letniska przez wieżę widokową w Dominicach do kopca Wilsona. Stamtąd uczestnicy przejdą do Dominic, gdzie zaplanowano poczęstunek. Długość trasy to ok. 10 km.

Rajd rozpocznie się w piątek 11 listopada br. o godz. 11.30 z ośrodka jeździeckiego Kalumet w Boszkowie.