Zespół Szkół Specjalnych w Górznie zapewnił dzieciom przebywającym w placówce w czasie ferii atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu.

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych, który powinno się przeznaczyć na czynny odpoczynek i rozrywkę. Dzieci przebywające w Zespole Szkół Specjalnych spędziły go miło. W czasie ferii w szkole nie można było się nudzić. Dzieci mogły rozwijać swoje talenty plastyczne, kulinarne oraz uczestniczyć w cieszących się dużym zainteresowaniem zajęciach sportowo – rekreacyjnych, także na świeżym powietrzu.

{gallery}2017/artykuly/Gorzno_ferie_zimowe_2017,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}