Ok. 170 osób zapisało się dotąd na mistrzostwa Leszna i powiatu leszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie. Zawody odbędą się w sobotę 11 marca br. w Zieleńcu.

Organizatorzy mistrzostw Leszna i powiatu leszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie zapewniają, że śniegu w Zieleńcu podczas zawodów nie zabraknie.

- Na liście uczestników znajduje się ok. 170 osób, w tym 55 uczniów z powiatu leszczyńskiego. Uczniowie szkół z powiatu zostaną dowiezieni na stok dwoma autobusami – informuje Katarzyna Kamińska, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Biuro zawodów w hotelu Szarotka w Zieleńcu zostanie otwarte w sobotę 11 marca br. o godz. 8.30. Pierwsze zjazdy rozpoczną się o godz. 10.00. Każdy z uczestników wykona jeden zjazd, najlepszych dziesięciu narciarzy i pięciu snowboardzistów startować będzie jeszcze drugi raz. Zakończenie zawodów, wręczenie medali i pucharów zaplanowano ok. godz. 15.00.