Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił nabór na stanowisko zastępcy kierownika ZDP. Dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane do 27 marca br.

Od kandydatów na stanowisko zastępcy kierownika Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie wymagane są m.in. wykształcenie wyższe na kierunku budowy dróg lub pokrewnym w zakresie budowy dróg, kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na tym stanowisku, co najmniej trzyletni staż pracy lub prowadzenie przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na tym stanowisku. Inne wymagania to m.in. znajomość przepisów prawa budowlanego i drogowego oraz procesów realizacji inwestycji drogowych, a także uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi z zakresu specjalności drogowej.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie Plac Kościuszki 4C (I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 lub pocztą na adres: Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie Plac Kościuszki 4C, 64-100 Leszno, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko pracy zastępcy kierownika w Zarządzie Dróg Powiatowych w Lesznie” – w terminie do 27 marca 2017 r. do godziny 15.00.

ogłoszenie