Dwie uczennice Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie wygrały III Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny w Rydzynie.

Do rywalizacji w konkursie polonistycznym stanęły cztery drużyny ze szkół: w Brzeziu, Wschowie, Rydzynie i Górznie. Celem rywalizacji było między innymi inspirowanie uczniów do pogłębiania wiedzy polonistycznej, wzmacnianie wiary we własne siły oraz integracja z rówieśnikami.

Udział w konkursie zakończyły sukcesem dwie gimnazjalistki ZSS w Górznie Uczennice klasy trzeciej Zuzanna Łaszczyńska i Weronika Błaszyk zajęły w nim pierwsze miejsce.