Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Rydzynie ogłosił konkurs na stanowisko poszukuje kierownika gospodarczego. Oferty można składać do 22 sierpnia 2017 r.

W związku z przejściem na emeryturę Elżbiety Bojek SOSW w Rydzynie planuje zatrudnienie z początkiem nowego roku szkolnego 2017/2018 nowego kierownika gospodarczego. Dyrektor placówki ogłosiła konkurs na to stanowisko.

Wśród wymagań niezbędnych do zatrudnienia określono posiadanie wykształcenia wyższego i co najmniej dwuletniego stażu pracy lub posiadanie wykształcenia średniego i co najmniej sześcioletniego stażu pracy, a także posiadanie kwalifikacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferty wraz z wymaganymi załącznikami należy składać do 22 sierpnia br. do godz. 15.00 w sekretariacie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie.