11 listopada br. odbędzie się Bieg Niepodległościowy organizowany przez Rydzyński Ośrodek Kultury. Starostwo Powiatowe w Lesznie objęło patronat nad tym wydarzeniem.

Organizatorzy zaprosili na bieg dwukrotną olimpijkę i najlepszą polską triathlonistkę – Agnieszkę Jerzyk. W dniu 11 listopada br. o godz. 10.30 korowód uczestników przejdzie na linię startu przy zamku w Rydzynie. Przedbiegową rozgrzewkę V Rydzyńskiego Biegu Niepodległości poprowadzi Marcin Giernas. Meta wyścigu znajduje się przy hali sportowej w Rydzynie. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do udziału w 11 kilometrowym biegu, a mieszkańców i gości - do aktywnego kibicowania.

Szczegóły organizacji biegu i zapisy na stronie www.rok.rydzyna.pl

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_V_bieg_niepodleglosci31.10,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}