Na boisku do siatkówki plażowej przy Liceum Ogólnokształcącym nr 3 w Lesznie odbyły się rozgrywki Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców szkół Powiatu Leszczyńskiego.

Szkoły wystawiały po dwa zespoły. Wygrała drużyna nr 1 z Lipna. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny z Brenna - drugie drużyna nr 1, a trzecie drużyna nr 2.

Zawodników przywitał i życzył udanej rywalizacji wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak, a medale i puchar wręczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie Katarzyna Kamińska.

Fot. Mos Leszno

{gallery}2018/artykuly/Siatkowka_plazowa,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}