Powiat Leszczyński - Ścieżki możliwości

Powiat Leszczyński - ścieżki możliwości

Firma Wiler-Bud z Nowej Wsi zbudowała ok. 115 mb chodnika przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bukówcu Górnym w gminie Włoszakowice.

Inwestycja ta to uzupełnienie  zakończonej w tym roku dwuletniej inwestycji w ramach projektu „Budowa i przebudowa drogi powiatowej nr 3903P na odcinku od drogi wojewódzkiej 305 do węzła drogi S 5 – Nietążkowo”, dofinansowanej z budżetu Unii Europejskiej. Na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych  Lesznie, który uwzględnił wnioski mieszkańców, firma Willer-Bud zbudowała ok. 115 mb chodnika wzdłuż drogi powiatowej - ul. Powstańców Wielkopolskich w Bukówcu Górnym. Inwestycja kosztowała ok. 27 tys. zł.