slid

Plakat obrazujący tekst

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło konkurs fotograficzny „Z obiektywem na rowerze po szlakach Powiatu  Leszczyńskiego”. Pierwsza nagroda wynosi 500 zł.

Powiat leszczyński słynie nie tylko z wielu atrakcji przyrodniczych i bogatej historii, ale także z sieci ok. 100 km ścieżek rowerowych, położonych wzdłuż dróg powiatowych. Korzystają z nich zarówno mieszkańcy siedmiu gmin oraz miasta Leszna, jak i wielu turystów spędzających aktywnie wolny czas.  Ciągami pieszo – rowerowymi możemy dotrzeć do wielu interesujących miejsc. Zachęcamy teraz, by korzystając z nich wyostrzyć wzrok i uruchomić wyobraźnię, a efekty tych działań uwiecznić na zdjęciach.  

Tematem ogłoszonego konkursu „Z obiektywem na rowerze po szlakach Powiatu  Leszczyńskiego” jest przedstawienie krajobrazów powiatu leszczyńskiego i zdjęć sytuacyjnych wykonanych z perspektywy rowerzysty. Komisja konkursowa oceniać będzie prace fotograficzne wykonane wyłącznie na ścieżkach rowerowych położonych wzdłuż dróg zarządzanych przez powiat leszczyński.

Na uczestników konkursu czekają trzy nagrody pieniężne: pierwsza – 500 zł, druga – 300 zł i trzecia – 200 zł.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać do 31 października 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Z obiektywem na rowerze po szlakach Powiatu  Leszczyńskiego”.

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Regulamin konkursu fotograficznego

Formularz zgłoszeniowy

Logo strony