Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu od 29 marca do 1 kwietnia br. przymrozków.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu od 21 marca do 25 marca br. przymrozków.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w sobotę 14 marca i w niedzielę 15 marca br. przymrozków.

Ogłoszenie o trzecim przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w obrębie Górzno, gmina Krzemieniewo.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w niedzielę 23 lutego i poniedziałek 24 lutego br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w sobotę 22 lutego i niedzielę 23 lutego br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w niedzielę 16 lutego i poniedziałek 17 lutego br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 12 lutego br. silnego wiatru.

Obwieszczenie Starosty Leszczyńskiego o zmianie ostatecznej decyzji Starosty Leszczyńskiego z dnia 07.03.2019 nr 3/D/2019 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. „Budowa na terenie Gminy Osieczna dróg dla rowerów w ramach zadania ograniczenia niskiej emisji na terenie Aglomeracji Leszczyńskiej”.