IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla powiatu leszczyńskiego. Możemy spodziewać się burz, porywów wiatru i lokalnie gradu.

Wracają upały. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed tym zjawiskiem. Temperatura może sięgnąć nawet 34 stopnie.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżeń meteorologicznych nr 11 (przedłużenie) i 13 wydanych przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu w dniu 02.08.2018 r.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o wykazie nieruchomości, stanowiącej własność Skarbu Państwa, przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny, położonej w obrębie Włoszakowice.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżeń meteorologicznych nr 11 i 12 wydanych przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu w dniach 29-30.07.2018 r.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 10 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 27.07.2018 r.

Uwaga na upały w nadchodzących dniach. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed tym zjawiskiem. Temperatura może sięgnąć nawet 32 stopnie od czwartku do soboty.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o oddaniu w najem w drodze bezprzetargowej na okres 3 lat nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w obrębie Włoszakowice.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 8 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 18.07.2018 r.