Ogłoszenie Zarządu Powiatu Leszczyńskiego w sprawie udzielenia dotacji z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Droga od skrzyżowania w Mórkowie do skrzyżowania w kierunku Lipna jest juz przejezdna. Droga była zamkniąta od 1 lipca w związku z wykonywaniem wzmocnień krawędzi jezdni i jej poszerzaniem.

28 lipca br. odbędą się w całym kraju wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych. Do 5 lipca br. trwa zgłaszanie kandydatów na członków rad powiatowych izby rolniczej do powołanych komisji okręgowych.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu we wtorek i środę 25-26 czerwca br. upałów.

Starostwo Powiatowe w Lesznie w piątek 21 czerwca br. będzie nieczynne. W zamian było czynne 8 czerwca br.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w sobotę 15 czerwca i niedzielę 16 czerwca br. burz z opadami deszczu, a lokalnie gradu.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 12 czerwca i czwartek 13 czerwca br. silnych burz z opadami deszczu, a lokalnie gradu.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu od poniedziałku 10 czerwca do środy 12 czerwca br. upałów.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 6 czerwca i piątek 7 czerwca br. burz z opadami deszczu, a lokalnie gradu.