W Starostwie Powiatowym w Lesznie można składać oferty w konkursie na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w powiecie leszczyńskim w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił II otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego. Zakres konkursu to wspieranie i upowszechnianie: kultury fizycznej, kultury, sztuki ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Na realizację tych zadań zapisano w budżecie powiatu na drugą połowę 2018 r. odpowiednio kwoty: 11 050 zł, 13 680 zł.

Termin składania ofert upłynie 15 czerwca 2018 r. o godz. 15.00. Komisja konkursowa oceni oferty i przedstawi Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego, który rozstrzygnie konkurs.

Termin realizacji zadań to 1 sierpnia – 15 grudnia 2018 r.