W Lesznie 30 maja br. odbędzie się spotkanie na temat nowych możliwości działania kół gospodyń wiejskich.

Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych zaprasza do udziału w spotkaniu dotyczącym nowych możliwości działania Kół Gospodyń Wiejskich, które odbędzie się 30 maja br. w godz. 9:00 – 12:30 w ratuszu w Lesznie (I piętro).

W programie spotkania:

- aspekty formalno-prawne związane z działalnością KGW;

- jak efektywnie wykorzystać środki pochodzące z dotacji;

- cele działalności statutowej Kół Gospodyń Wiejskich;

- działalność zarobkowa, a działalność gospodarcza.

Spotkanie skierowane jest do obecnie działających Kół Gospodyń Wiejskich oraz grup nieformalnych, które chciałyby tworzyć koła w swoich miejscowościach w subregionie leszczyńskim.

Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 65 520 78 86.

KGW PISOP