UKS Roszada Lipno został wicemistrzem Polski seniorów w 44 Drużynowych Mistrzostwach Polski Seniorów w warcabach 100-polowych w Markach koło Warszawy.

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi w Poznaniu prowadzi bezpłatną rehabilitację dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym. Przedstawiamy szczegóły rekrutacji.

W przetargu na remont trzech odcinków dróg powiatowych w Świerczynie i Grodzisku w gminie Osieczna złożone zostały trzy oferty.

Cztery firmy złożyły oferty w przetargu na przebudowę  drogi powiatowej w Święciechowie. Najtańsza z nich jest o ponad 270 tys. zł tańsza od kosztorysu inwestycji.

5 listopada br. odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Lesznie przetarg na sprzedaż zabudowanej działki w Potrzebowie, w gminie Wijewo. Wadium należy wpłacić do 29 października br.

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna kontynuuje przebudowę drogi powiatowej w Dąbczu i w Nowej Wsi.

Zakończone zostały prace przy przebudowie drogi powiatowej w Niechłodzie, gmina Święciechowa.

W Starostwie Powiatowym w Lesznie zorganizowane zostały spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i samorządów na temat prawidłowego dokumentowania realizacji zadań publicznych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje 15 października br. Dzień Seniora w Lesznie pod hasłem  „Żyj zdrowo”.