Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie przygotowali dla swoich pedagogów oraz zaproszonych gości Jasełka. Występy zaprezentowane przez młodych aktorów wprowadziły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój.

Wśród zaproszonych gości byli: prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak, starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Robert Kasperczak. Goście skierowali do uczniów słowa uznania i podziękowania za fantastyczną grę aktorską, wszystkim zebranym złożyli życzenia świąteczne.

Przedstawienie zostało entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich zebranych. W końcowej części spotkania Mikołaj wręczył uczniom podarunki.

{gallery}2017/artykuly/Gorzno_Wigilia,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}