Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Starostwie Powiatowym w Lesznie wsparł organizację spotkania w sprawie możliwości pozyskiwania dotacji unijnych.

W Lesznie odbyło się spotkanie informacyjne „Nowe dotacje dla firm”. Zorganizowane zostało przez czasopismo Fundusze Europejskie z Poznania w ramach akcji „Śniadania biznesowe”. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali głównie przedsiębiorcy z Leszna i powiatu leszczyńskiego, którzy mogli dowiedzieć się o planowanych konkursach na rozwój w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Na zaproszenie wydawnictwa Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający przy Starostwie Powiatowym w Lesznie zorganizował stoisko informacyjno-promocyjne podczas tego wydarzenia i służył wsparciem podczas indywidualnych konsultacji z przedsiębiorcami.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Lesznie jest czynny codziennie. Jego pracownicy służą pełną informacją na temat możliwości pozyskania wsparcia z funduszy europejskich.