W Gminnym Centrum Kultury w Garzynie odbyły się bezpłatne warsztaty artystyczne dla mieszkańców powiatu leszczyńskiego. Zajęcia zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży w Górznie. Warsztaty współfinansowane były ze środków powiatu leszczyńskiego.

Spotkanie odbyło się pod hasłem „Twórcze inspiracje – świece”. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prowadząca zajęcia Anna Gajewska pokazała, w jaki sposób samodzielnie przygotować piękne świece. Zainspirowane tym uczestniczki, mając do dyspozycji suszone kwiaty i zioła samodzielnie, według własnych projektów, wykonały interesujące prace.

Warsztaty okazały się ciekawą i praktyczną propozycją kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Każdy, kto przybył na zajęcia, otrzymał zaświadczenie uczestnictwa oraz własne rękodzieło.

Fot. SPDiM w Górznie

{gallery}2018/artykuly/Garzyn_swiece,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}