Stowarzyszenie „Podaruj Dzieciom Radość” działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie zorganizowało festyn z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorzy festynu zapewnili dzieciom wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, bańki mydlane, malowanie twarzy. Uczestnicy chętnie brali udział w świetnie przeprowadzonych grach i zabawach sportowych. Energii dodawały dzieciom smakołyki - lody, ciasta, wata cukrowa, popcorn, owoce w czekoladzie oraz wesoła muzyka.

{gallery}2018/artykuly/Rydzyna_SOSW_festyn_Stowarzyszenia_2018,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}