Leszczyńskie Stowarzyszenie Rehabilitacyjne ,,Amazonka" zaprasza mieszkańców Leszna i powiatu leszczyńskiego na sztukę teatralną ,,Jest jak jest”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Spektakl ,,Jest jak jest" odbędzie się 15 października br. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie, przy ul. Chrobrego 3A. Wstęp bezpłatny.

Sztuka przedstawia trzy ostatnie lata z życia osoby z zaawansowanym rakiem. To oparta na faktach opowieść o dwóch przyjaciółkach. Monodram powstał na podstawie książki "Dwie kobiety, jedna nadzieja" Maliny Stahre-Godyckiej.

Jest to spektakl o zawierzeniu, skierowany do każdego człowieka, gdyż każdy kiedyś spotka się z problemem odchodzenia najbliższych. Sztuka porusza zagadnienia warte refleksji i przemyśleń.

Przedstawienie jest dofinansowane z budżetu powiatu leszczyńskiego.

plakat 1