Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna kończy prace przy przebudowie drogi powiatowej – ulic Krzywińskiej i Rydzyńskiej w Kąkolewie.

W ramach wartej ok. 2,7 mln zł inwestycji przebudowane zostały ulice Krzywińska i Rydzyńska w Kąkolewie. Na części odcinków jezdnia została poszerzona, zbudowano nowy chodnik, wymieniono krawężniki. Na długości ok. 3,5 km sfrezowana została stara nawierzchnia asfaltowa jezdni i wykonana nowa.

W Kąkolewie trwają końcowe prace. Inwestycję sfinansują po połowie powiat leszczyński i gmina Osieczna.

{gallery}2018/artykuly/droga_Kakolewo_2018_1,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}