W dniu 13.02.2015r. zawodnicy Sekcji Judo UKS ,,JUNIOR” z Lipna, startowali w Mistrzostwach Wielkopolski Judo Dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Poznaniu, gdzie zdobyli
11 medali.

Pierwsze Sukcesy w Mistrzostwach Wielkopolski Judo

Dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów

Sekcji Judo UKS ,,JUNIOR” z Lipna

W dniu 13.02.2015r. zawodnicy Sekcji Judo UKS ,,JUNIOR” z Lipna, startowali w Mistrzostwach Wielkopolski Judo Dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Poznaniu.

Otwarcia zawodów dokonał Vice Prezes Mariusz Groński podczas którego wręczono dyplomy i wyróżnienia w ramach rywalizacji Rankingu Okręgowego Związku Judo w Poznaniu za rok 2015.

W rywalizacji w kategorii Juniorek Młodszych najlepszą w Wielkopolsce w roku 2015 okazała się zawodniczka UKS JUNIOR Agnieszka Olizar, zwycięzca w kategorii Młodzików w Wielkopolsce w roku 2015 został Michał Gaumer, miejsce drugie w rywalizacji kategorii Dzieci w 2015 zajął Norbert Ratajczak.
Klub Judo z Lipna reprezentowało 13 wychowanków (w kat. Dzieci i Młodzików, Juniorów Młodszych i Junior) tj. Agnieszka Olizar, Borys Foterek, Michał Gaumer, Martyna Kajoch, Malwina Żak, Przemysław Kajoch, Miłosz Olizar, Filip Olizar, Adam Młynarek, Kamil Gerwazik, Kacper Sajnóg, Norbert Ratajczak, Szymon Gaumer.

Łącznie wywalczyl 11 medali:

a) Złote medale i tytuł mistrzowski wywalczyli:

- Michał Gaumer kategoria junior młodszy,
- Przemysław Kajoch kategoria młodzik.

b) Srebrne medale wywalczyli:
- Agnieszka Olizar kategoria juniorka,
- Malwina Żak kategoria dzieci,
- Szymon Gaumer kategoria młodzik,
- Adam Młynarek kategoria dzieci,
- Kamil Gerwazik kategoria dzieci.

c) Brązowe medale wywalczył:
- Martyna Kajoch kategoria juniorka młodsza,
- Miłosz Olizar kategoria młodzik,
- Filip Olizar kategoria dzieci,
- Norbert Ratajczak kategoria młodzik.

Tuż za podium na V miejscach znaleźli się :
- Borys Foterek,
- Kacper Sajnóg.