W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie odbył się festyn Mikołajkowy.

Organizatorem festynu był Waldemar Radajewski, który wraz ze swoimi pomocnikami przygotował dla uczniów wiele atrakcji. Dyrektor Ośrodka Emilia Nowak, w towarzystwie wicestarosty leszczyńskiego Grzegorza Rusieckiego, Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna Kornela Malcherka i księdza proboszcza Wojciecha Pieprzycy rozpaliła ognisko, przy którym można było się ogrzać i zjeść smaczne kiełbaski.

Wśród niespodzianek dla dzieci były: pokaz tańca na trampolinie w wykonaniu zespołu Żabki z MS-FIT z Gostynia, trójkołowiec, którym przyjechał Jacek Skorupski oraz ciągnik JOHN DEER Grzegorza Skóry Skórskiego.

Deszczowa aura nikogo nie odstraszyła i impreza była bardzo udana.

{gallery}2018/artykuly/SOSW_Mikolajki,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}