W piątek, 1 lutego br. w Teatrze Miejskim w Lesznie odbędzie się ogłoszenie wyników 40. Plebiscytu tygodnika Panorama Leszczyńska na najpopularniejszego sportowca i trenera regionu leszczyńskiego w 2018 r. Patronat nad plebiscytem objął m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, który wyróżni najpopularniejszego sportowca powiatu leszczyńskiego.

Organizowany przez tygodnik Panorama Leszczyńska już po raz 40 plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera regionu leszczyńskiego (do 1999 r. województwa leszczyńskiego) to najbardziej prestiżowa forma uhonorowania zawodników i szkoleniowców przez kibiców.