Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne o wsparciu z Unii Europejskiej na rozwój firm. W szczególności zapraszamy młodych stażem przedsiębiorców, którzy potrzebują funduszy na zakup środków trwałych oraz wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Podczas spotkania omówiony zostanie projekt Jeremie2 – niskooprocentowane pożyczki na rozpoczęcie i rozwój działalności. Uczestnicy dowiedzą się również więcej o realizowanym w subregionie leszczyńskim projekcie inkubacji przedsiębiorstw, realizowanym w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 5 lutego 2019 r., w godzinach od 12:00 do 14:00, w Leszczyńskim Centrum Biznesu, ul. Geodetów 1, 64-100 Leszno.
Do udziału zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli mikro małych oraz średnich przedsiębiorstw.

W celu udziału w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

65 525 69 66,  65 529 68 06

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie