W niedzielę, 24 lutego w hali Trapez odbędzie się XXIII Wystawa Championów Bosch Champion of Champion`s. Wystawę psich championów zorganizował leszczyński oddział Związku Kynologicznego w Polsce, który obchodzi w tym roku 25-lecie swojego istnienia. Patronat nad imprezą objął m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Podczas imprezy zaprezentuje się około 400 psów z Polski, Niemiec, Czech, Danii, Białorusi, Słowacji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Brazylii i USA. Będą to psy czempiony - najpiękniejsze z najpiękniejszych, najlepsze z najlepszych.

Gośćmi wystawy będą znakomici i cenieni na świecie sędziowie z Portugalii, Holandii, Szwajcarii oraz znakomici sędziowie z Polski na czele z prezesem zarządu głównego ZKwP ds. hodowlanych Dorotą Witkowską i przewodniczącym prezydium Kolegium Sędziów Januszem Oparą.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie będzie posiadało stoisko na terenie wystawy. Dla zwierzat ze schroniska będzie można zdobyć upominki.

Dla odwiedzających organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji oraz występy artystyczne.

Fot. Leszno24.pl