Tomasz Mrozek z Wametu Dąbcze został mistrzem Wielkopolski kadetów w tenisie stołowym.

W rozegranych w Poznaniu mistrzostwach Wielkopolski Tomasz Mrozek okazał się bezkonkurencyjny. Rozpoczął od pokonania w pierwszej rundzie Jakuba Sawickiego (Czternastka Poznań) 3:0. W kolejnym spotkaniu 3:0 wygrał z Mateuszem Marciniakiem (Smecz Konin). W ćwierćfinale najmłodszy zawodnik 2-ligowej drużyny z powiatu leszczyńskiego ograł Ignacego Glurę (MKS TS Warta Oborniki) 3:0, a w półfinale w tym samym rozmiarze - Rocha Ciesielskiego (Prosna Grabów). W finale Tomasz Mrozek wygrał 3:1 z Franciszkiem Serafińskim (Smecz Konin) 3:1.

Dzięki wygranej w stolicy Wielkopolski, Tomasz Mrozek awansował na mistrzostwa Polski kadetów, które będą rozgrywane przy okazji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w maju w Bilczy.