W Dniu Pracownika Samorządowego w Starostwie Powiatowym w Lesznie starosta Jarosław Wawrzyniak spotkał się z pracownikami.

Obchodzony 27 maja – na pamiątkę pierwszych po wojnie wyborów samorządowych w 1990 r. - Dzień Pracownika Samorządu Terytorialnego był okazją do okolicznościowego spotkania przy kawie i torcie starosty Jarosława Wawrzyniaka i wicestarosty Grzegorza Rusieckiego z pracownikami Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Starosta przypomniał, że w 2019 r. powiat leszczyński obchodzi 100-lecie utworzenia polskiej administracji powiatowej oraz 20-lecie reaktywacji powiatu po wyborach samorządowych w 1998 r. Podczas spotkania 13 pracowników, którzy pracują w Starostwie Powiatowym od chwili jego utworzenia w 1999 r. otrzymało listy gratulacyjne.

{gallery}2019/Leszno_Dzien_Samorzadowca_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}