Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie uroczyście zakończyli rok szkolny. W spotkaniu z nimi uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Tradycyjnie ostatni dzień roku szkolnego rozpoczął się odśpiewaniem hymnu państwowego. Na początku uroczystości uczniowie przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali piosenki i słowa podziękowania dla nauczycieli i rodziców. Dyrektor ZSS w Górznie Iwona Stiller podziękowała pracownikom szkoły za owocną, całoroczną pracę, dokonała podsumowania pracy w minionym roku szkolnym, zwracając uwagę na wyniki w nauce i osiągnięcia uczniów w konkursach.

Podczas uroczystości dyrektor wręczyła świadectwa ukończenia: Szkoły Przysposabiającej do Pracy,   klasy III gimnazjum i klasy VIII szkoły podstawowej, dyplomy oraz podziękowania dla tych, którzy wspierali szkołę w minionym roku szkolnym. Podziękowała też uczniom i pracownikom szkoły za ich zaangażowanie w kształtowanie dobrego wizerunku szkoły.

Gościem uczniów, nauczycieli i rodziców był starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, w uroczystości uczestniczyli również pracownicy oraz pacjenci Centrum Rehabilitacji w Górznie.