Dwa medale, w tym złoty, to dorobek mażoretek Twins z Włoszakowic na Mistrzostwa Europy w węgierskim mieście Gyoer.

Ogromnym sukcesem dla włoszakowickich mażoretek Twins zakończyły się Mistrzostwa Europy - European Championship of Majorette-sport IAM 2019 w Gyoer na Węgrzech.

Po udanych dla dziewczyn i ich trenerek Karoliny Prałat i Małgorzaty Kujawy Mistrzostwach Polski pierwszy raz w historii swojej historii „Twinsy” uczestniczyły w prestiżowej imprezie międzynarodowej.

Na Węgrzech mażoretki wywalczyły złoty medal Mace team senior (dwie choreografie – buława klasyczna) i brązowy medal traditional baton senior (dwie choreografie – pałeczka mażoretkowa). Ponadto Julia Apolinarska zajęła czwarte miejsce traditional baton solo senior, Julia Konieczna - szóste miejsce traditional baton solo junior, a Natalia Konieczna - dziesiąte miejsce traditional baton solo junior.

Fot. wloszakowice.pl