Firma Wiler-Bud z Nowej Wsi przebuduje odcinek drogi powiatowej w Niechłodzie, gmina Święciechowa.

W przetargu na przebudowę drogi powiatowej nr 4764 w Niechłodzie zgłoszonych zostało pięć ofert. Najniższą cenę – 108,5 tys. zł – zaproponowała firma Wiler-Bud z Nowej Wsi i to jej właściciel w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie podpisał umowę na wykonawstwo.

Do 31 października br. firma utwardzi z kostki betonowej rejon skrzyżowania w pobliżu kościoła pw. Wszystkich Świętych w Niechłodzie. Roboty będą wykonane na długości ok. 80 m od skrzyżowania. Zostanie tam utwardzonych ok. 730 m2 jezdni i parkingu oraz ok. 50 m2  chodnika.

{gallery}2019/droga_Niechlod_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}