Cztery firmy złożyły oferty w przetargu na przebudowę  drogi powiatowej w Święciechowie. Najtańsza z nich jest o ponad 270 tys. zł tańsza od kosztorysu inwestycji.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na przebudowę ok. 1,7 km drogi powiatowej nr 4771P, na odcinku od ronda przy wiadukcie przy drodze ekspresowej S5 od strony Leszna do ronda z drogami w kierunku Wilkowic i Włoszakowic.

W przetargu złożono cztery oferty, najtańsza z nich – o wartości 1.322.682 zł - należy do spółki Infrakom Kościan. Komisja przetargowa sprawdza kompletność złożonych dokumentów. Inwestycję po połowie sfinansują powiat leszczyński i gmina Święciechowa.  Termin wykonania prac określono na 14 grudnia br.