Policjanci z Zespołu Dzielnicowych w Święciechowie oficjalnie odebrali nowy radiowóz.

Uroczystość przekazania kluczyków do policyjnego radiowozu marki Kia odbyła się na rynku w Święciechowie. Uczestniczyły w niej m.in. władze samorządowe gminy Święciechowa z wójtem Markiem Lorychem na czele i powiatu leszczyńskiego ze starostą Jarosławem Wawrzyniakiem na czele, komendant miejski policji w Lesznie Krzysztof Nowak wraz z funkcjonariuszami Zespołu Dzielnicowych w Święciechowie.

Zakup radiowozu został dofinansowany z budżetów gminy Święciechowa i powiatu leszczyńskiego.

{gallery}2019/Swieciechowa_radiowoz_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}