Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej - w trosce o zdrowie pracowników oraz klientów we wszystkich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Polsce do końca marca br.  wprowadzone zostały skrócone godziny pracy PIFE w poniedziałki.

W dniach 16, 23, 30 marca 2020 r. działający w Starostwie Powiatowym w Lesznie Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich będzie otwarty w godz. 08:00-16:00.  W pozostałych dniach godziny pracy Punktu nie ulegają zmianie.

Ponadto przypominamy, iż od 11 marca br. do odwołania pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie nie będą udzielali konsultacji bezpośrednich. Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielane będą porady telefoniczne oraz e-mail.