Reprezentacja Włoszakowic wygrała piłkarską gimnazjadę powiatu leszczyńskiego. W rywalizacji uczestniczyli młodzi piłkarze z sześciu szkół.

Siedemnastą edycję spartakiadę gimnazjów powiatu leszczyńskiego zorganizowano na orliku w Rydzynie. O zwycięstwo walczyli młodzi piłkarze ze szkół z Długich Starych, Drobnina, Osiecznej, Pawłowic, Rydzyny i Włoszakowic.

Mistrzostwo powiatu leszczyńskiego wywalczyli gimnazjaliści z Włoszakowic (12 pkt), którzy wygrali cztery z pięciu meczów, zdobywając jedenaście bramek i tracąc tylko dwie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja gimnazjum w Drobninie (9 pkt), a trzecie – piłkarze z Długich Starych (7 pkt.)