Czwarta edycja Przeglądu Muzyki i Piosenki Biesiadnej w Wijewie zgromadziła kilkanaście chórów i zespołów śpiewaczych. Popularna impreza została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyński.

IV Przegląd Muzyki i Piosenki Biesiadnej w Wijewie zorganizowały samorządy Wijewa i powiatu leszczyńskiego oraz stowarzyszenie Działajmy razem z Wijewa. Na placu przy sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wijewie wystąpiły zespoły śpiewacze: „Koniczynka”, „Wrzos”, „Rydzyniacy”, „Jutrzenka”, „Relaks”, „Razem raźniej”, „Jezioranki”, „Dłużynianki”, „Śpiewaj z nami”, „Wiola”, „Srebrny włos” i „Zbarzewianki”. Publiczności zaprezentowały się także cztery chóry: Chór Męski im. Karola Kurpińskiego z Włoszakowic, „Lutnia” z Siedlnicy, „Cecylia” z Święciechowy i „Hejnał” z Wijewa. Na scenie wystąpili również przedszkolacy z Wijewa.

Na zakończenie przeglądu muzyki i piosenki biesiadnej przewodniczący Rady Gminy Wijewo Stanisław Kasperski, wójt Wijewa Mieczysław Drożdżyński i wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak wręczyli przedstawicielom zespołów i chórów pamiątkowe statuetki, upominki i dyplomy.