W Zespole Szkół Specjlanych w Górznie odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Jesień wokół nas”.

Celem konkursu było przede wszystkim zainteresowanie dzieci poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich i aktorskich oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Uczestnicy zaprezentowali wybrane wiersze, dodatkowo przygotowali ilustracje do recytowanego utworów. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a wyróżnieni uczniowie dodatkowe upominki.

Wśród wyróżnionych osób znaleźli się: Ewelina Prałat, Wojciech Kielich, Michał Prałat, Kinga Jeniec, Gabriel Gawroński, Patryk Juszczak i Adrian Lichy.

{gallery}2017/artykuly/Gorzno_konkurs_recytatorski,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}