Przewodniczący Jan Szkudlarczyk zwołał na czwartek 30 listopada br. XXXV sesję Rady Powiatu Leszczyńskiego. Rozpocznie się o godz. 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie na pl. Kościuszki.

Proponowany przez przewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego porządek obrad:

1.  Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2.  Informacja na temat porządku obrad.

3.  Informacja na temat porządku obrad sesji.

4.  Przyjęcie protokołu z XXXIV Sesji w dniu 26  października 2017 roku.

5.  Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.

6.  Interpelacje i zapytania radnych.

7.  Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia informacji o realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2016/2017 szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Leszczyński.

8.  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia dotyczącego wspólnej realizacji budowy ścieżki rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 5, na odcinku Leszno-Rydzyna od km 267+ 752 do km 271+092.

9.   Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2017 rok.

10. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.

11. Wolne głosy i wnioski.

12. Zakończenie obrad.