Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lesznie zaprasza rolników i mieszkańców wsi na spotkanie w dniu 28 marca br. o godz. 10:00 w sali wiejskiej w Wilkowicach.

Spotkania „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi” odbywają się we wszystkich powiatach regionu pod patronatem wojewody wielkopolskiego. Poświęcone są aktualnym problemom polskiego rolnictwa. Uczestniczą w nich przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Wielkopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej i Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin   i Nasiennictwa.

ARiMR