slid

 

                                  

Starostwo Powiatowe w Lesznie

Plac Kościuszki 4B

64-100 Leszno


tel. 65 529 68 00 (Punkt Obsługi Klienta)

tel. 65 529 68 01 (sekretariat)
fax 65 529 68 09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
serwis internetowy: www.powiat-leszczynski.pl


NIP 697-229-47-65

REGON 411050451

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Regulamin korzystania z formularza kontaktowego

na stronie www.powiat-leszczynski.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy na stronie www.powiat-leszczynski.pl

Zostałem poinformowany/na o tym, że:

1.Dane osobowe przetwarzane są na podstawie wyrażonej zgody, jednocześnie przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

2.Administratorem danych osobowych jest Starosta Leszczyński.

3. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

4. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub usunięcia. Dane nie będą udostępnianie innym odbiorcom.

5. Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Biura Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych.

6. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa w zakresie uprawnień i obowiązków ustawowych organów Starostwa Powiatowego w Lesznie, w tym również zgodnie z przepisami w zakresie dotyczącym archiwizacji dokumentacji.

 

Logo strony